Parkiet drewniany

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
Ismena

Parkiet drewniany

Post autor: Ismena »

Czy ktoś z Was ma może w domu, na podłodze parkiet drewniany? Przeglądam właśnie stronę Julomax https://julomax.pl i trzeba przyznać, że ich parkiety, zdjęcia, które tam są faktycznie robią wrażenie. Więc i ja biorę pod uwagę takie rozwiązanie. Zastanawiam się tylko, w jaki sposób ułożyć taki parkiet? podoba mi się jodełka.
second

Re: Parkiet drewniany

Post autor: second »

Mamy parkiety drewniane, w salonie i w sypialniach taki rodzaj podłogi sprawdza nam się doskonale. Parkiety układała nam firma ​Parkiety Kurdziel https://www.kurdziel.pl/podlogi-drewniane z Krakowa. Oni używali najwyższej jakości materiałów, bardzo szybko i porządnie pracowali, byli dokładni, widać po nich było, ze to nie jest ich pierwsze zlecenie, tylko mają ogromne doświadczenie i znają się na wykonywanej pracy. Ceny mają atrakcyjne, szczerz ich polecam, jakość ich usług jest bardzo wysoka.

heebie
pjoterek

Re: Parkiet drewniany

Post autor: pjoterek »

Jak dla mnie podłoga drewniana to jest poezja. Nadaje duszę mieszkaniom i taką sielskość i jeśli myślicie o takim rozwiązaniu to polecam z całego serca https://janaspodlogi.pl/parkiety . Odrestaurują starą podłogę, położą nową, zamontują schody, a co najważniejsze - doradzą.
ODPOWIEDZ