Parkiet drewniany

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
Ismena

Parkiet drewniany

Post autor: Ismena »

Czy ktoś z Was ma może w domu, na podłodze parkiet drewniany? Przeglądam właśnie stronę Julomax https://julomax.pl i trzeba przyznać, że ich parkiety, zdjęcia, które tam są faktycznie robią wrażenie. Więc i ja biorę pod uwagę takie rozwiązanie. Zastanawiam się tylko, w jaki sposób ułożyć taki parkiet? podoba mi się jodełka.
second

Re: Parkiet drewniany

Post autor: second »

Mamy parkiety drewniane, w salonie i w sypialniach taki rodzaj podłogi sprawdza nam się doskonale. Parkiety układała nam firma ​Parkiety Kurdziel https://www.kurdziel.pl/podlogi-drewniane z Krakowa. Oni używali najwyższej jakości materiałów, bardzo szybko i porządnie pracowali, byli dokładni, widać po nich było, ze to nie jest ich pierwsze zlecenie, tylko mają ogromne doświadczenie i znają się na wykonywanej pracy. Ceny mają atrakcyjne, szczerz ich polecam, jakość ich usług jest bardzo wysoka.
pjoterek

Re: Parkiet drewniany

Post autor: pjoterek »

Jak dla mnie podłoga drewniana to jest poezja. Nadaje duszę mieszkaniom i taką sielskość i jeśli myślicie o takim rozwiązaniu to polecam z całego serca https://janaspodlogi.pl/parkiety . Odrestaurują starą podłogę, położą nową, zamontują schody, a co najważniejsze - doradzą.
bronissaa

Re: Parkiet drewniany

Post autor: bronissaa »

W moim domu zaczęliśmy planować ogólnie własne mieszkanie i na pewno wyposażenie. I co na podłogi? Moim zdaniem to kahrs deska będzie dobrym pomysłem, ale jak wiemy, to nie jest takie łatwe, żeby zdecydować się na jedno rozwiązanie. Powiedzcie, jak wygląda Wasz pomysł na to, co byście zakładali.
salamandiks4

Re: Parkiet drewniany

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z panelami podłogowymi, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie sklep internetowy Meister, który w ofercie posiada m.in. meister panele . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Łukasz

Re: Parkiet drewniany

Post autor: Łukasz »

Na stronie https://piorex-sklep.pl/ znajdziecie ofertę sklepu internetowego PIÓREX z najróżniejszymi poduszkami i kołdrami. Według mnie oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie.
karolina939

Re: Parkiet drewniany

Post autor: karolina939 »

Stawiał ktoś z Was na podłogi hybrydowe hywood classic ? Zastanawiam się nad trwałością takich podłóg, bo jak na razie słyszałam na ich temat bardzo dobre opinie. Wydaje mi się, że w wielu domach tego typu podłogi będą cieszyć się dużym zainteresowaniem.
ODPOWIEDZ