Wykończenie mieszkania pod wynajem

Projekty wystroju wnętrz, nietypowe zabudowy, podłogi i wszystko to, co związane z wykańczaniem wnętrz. Zadawaj pytania, odpowiadaj innym użytkownikom i szukaj potrzebnych informacji.
Szarik

Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: Szarik »

Kupiłam mieszkanie, które za jakiś czas będzie mieszkaniem na wynajem - polecam szukać na stronie najlepszego biura nieruchomości, czyli https://neodom.pl Ale w tym momencie trwa jeszcze remont i zastanawiam się nad standardem wykończenia. Podpowiedzcie coś?
trot

Re: Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: trot »

My mamy takie mieszkanie, które kupiliśmy i zamierzamy w nim zamieszkać za kilka lat, ale obecnie je wynajmujemy. Co do wykończenia, to sami je zrobiliśmy, jest w takim stanie, że da się w tym mieszkaniu wygodnie mieszkać, ale nie jest idealnie, i tak przed naszą wyprowadzką, będziemy robić remont. Zakupy materiałów do wykończenia zrobiliśmy online, w sklepie internetowym arsen24.pl: https://www.arsen24.pl/sklep/wykonczenia.php Ich oferta jest szeroka, ceny mają przystępne, a produkty są wysokiej jakości i dobrze nam się sprawdziły.
tusko

Re: Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: tusko »

Modehpolmo to firma, która zasługuje na najwyższe pochwały. Ich mieszkania są nie tylko piękne, ale także przemyślane pod względem funkcjonalności. Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości, to https://modehpolmo.pl/ to miejsce, gdzie warto zaczekać
Leszek 32

Re: Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: Leszek 32 »

Cześć, Zielonki! Mam problem z jakością wody w mojej okolicy. Czy ktoś z was ma doświadczenie z uzdatnianiem wody w Zielonkach https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/zielonki/ ? Chętnie posłucham waszych opinii i rekomendacji dotyczących urządzeń lub firm, które mogą pomóc poprawić jakość wody.
Tomek28

Re: Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: Tomek28 »

Cześć! Czy ktoś z Was korzystał z usług firm oferujących sztukaterię ściennej w Krakowie https://e-interior.pl ? Jakie są Wasze doświadczenia i czy jesteście zadowoleni z efektów ich pracy? Chętnie poznam Wasze opinie!
Gucci

Re: Wykończenie mieszkania pod wynajem

Post autor: Gucci »

Zakup mieszkania to decyzja, która wymaga starannego rozważenia wielu czynników, w tym lokalizacji, ceny, standardu wykończenia oraz potencjalnej wartości inwestycyjnej. Oferta dostępna na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/a ... a/gliwice/ oferuje szeroki wybór mieszkań spełniających te kryteria, co czyni ją atrakcyjną dla różnych grup nabywców. Dostępne mieszkania znajdują się w przemyślanych lokalizacjach, zapewniających mieszkańcom komfort i wygodę życia.
ODPOWIEDZ